24 yaşında erkek bireyim. wbc değerim 4,6 (referans aralığı 4-12) 6 ay evvel wbc 5 idi. bu düşme sorun yaratır mı?

   24 yaşında erkek bireyim. wbc değerim 4,6 (referans aralığı 4-12) 6 ay evvel wbc 5 idi. bu düşme sorun yaratır mı? bu değerin daha yükseğe çıkması için yapabilceğim bir şey var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : wbc değerinizde kayda değer bir sorun yok, wbc değerinin normal değeri ve konuya dair detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsinizhttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu