24 yasindayim birden durdugum yerde veya hareket halindeyken basim donuyor hatta beynimin ici uyusuyor sanki ayni zamandada bütün vücudumda uyusma oluyor

Merhaba ben 24 yasindayim birden durdugum yerde veya hareket halindeyken basim donuyor hatta beynimin ici uyusuyor sanki ayni zamandada bütün vücudumda uyusma oluyo herseyi yavas yavas yasar gibiyim agirdan agirdan yaklasik 6 aydir var bu sikayetim bas agrida yapiyor ne yapmaliyim...

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle nöroloji bölümüne başvurmanız uygun gözüküyor.Bir takım tahlillerin de yapılması gerekebilir.