24.gün testlerin negatif çıktı ama sürekli endişe içindiyim?

24.gün testlerin negatif çıktı ama sürekli endişe içindiyim bbelirtiler çıkcakmı diye sürekli vücudumu kontrol ediyorum dilimin üstünde kabarcıklar çıktı çok korkuyorum ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurup muayene olmanızı öneririz..