2.5 ay önce bir ilişki yaşadım üzerimizde kıyafetler varken?

2.5 ay önce bir ilişki yaşadım üzerimizde kıyafetler varken. sevgilim boşalmadığını söylüyor ama ben çamaşırımda küçük bi ıslaklık hissettim korkuyorum. 1.5 ay sonra 2 test 2 gün önce de 1 test daha yaptım eczaneden alıp hepsi negatif adet de gördüm. hala içim rahat değil hamile olma ihtimalim var mı

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmamanız için bu kadar belirti varken, adet görmeniz ve testlerin negatif çıkması gibi, hala bir korkunuz varsa gebelik yönünden, size basit bir önerimiz var bu kadar korkacağınız işlere bir daha evlenmeden girişmeyin.