Zevk suyunda daha güçlü spremler bulunduğunu ve daha iyi döllendiklerini okumuştum internette doğru mudur bu?

Zevk suyunda daha güçlü spremler bulunduğunu ve daha iyi döllendiklerini okumuştum internette doğru mudur bu??

Tahlil.com Cevabı : Tam olarak böyle bir şey söyleyemeyiz, ama tabii ki normal bir boşalmaya göre zevk suyu olarak da bilinen prostat sıvısından hamile kalma olasılığı çok daha düşüktür.Yani o kadar da korkmayın zevk suyundan, çok büyütmeyin gözünüzde zevk suyunu