2,5 aylık bebeğimin doğdu günden beri burnu tıkalı doktorlar serum fizyoloji önerdiler?

2,5 aylık bebeğimin doğdu günden beri burnu tıkalı doktorlar serum fizyoloji önerdiler. Sürekli serum fizyoloji kullanıyorum. Enjekte güçlük çekiyor . Nedeni ne olabilir? Çözüm için ne yapabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Burnu tıkalı ise emmekte güçlük çekebilir, ancak bir kulak burun boğaz uzmanı tarafından değerlendirilmesi öneririz..