2.5 aylık kızım kakasını yeşil renkte yapıyor.tahlilde her şey normal sadece lökosit bol diyor.

2.5 aylık kızım kakasını yeşil renkte yapıyor.tahlilde her şey normal sadece lökosit bol diyor.bu ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Gaita tahlilinde lökosit görülmesi enfeksiyon bulgusu.Bu durumda gaita kültürü tahlili yapılması uygun olabilir.