25 haftalık gebeyim

en grip ve idrar yolu enfeksiyonu geçirdim hemogram sonucum lymph%14.1 neu%80.3 hbg 10 rbc 3.47 hct 29.5 plt 138 demir 29.2 uıbc 405 yorumlarsanız çok sevinirim çak da endişeliyim lütfen yardım edin bana yol gösterin ne yapabilirim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre kansızlığınız var, tedavi edilmesi gerekiyor..