25 yaşında kadın.aşırı şekilde mide ağrısı atakları geçiriyor doktorlar gastrit teşhisi koyuyor?

merhaba, eşim 25 yaşında kadın.aşırı şekilde mide ağrısı atakları geçiriyor doktorlar gastrit teşhisi koyuyor. Aşırı mide ağrısı bulantı kusma oluyor. Aynı zamanda anemi hastalığı var.Test değerleri WBC 11,32 sedimentasyon hızı 26 CRP 0,5 test ağrılı iken yapıldı.yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz. Hafif bir wbc ve sedim yüksekliği bulunmakta