Hocam babamın PLT 5 kadar düşüyor üni hemotoloji bölümünde tedavi görmekte sürekli durumu ciddimidir ?

Mrb Hocam babamın PLT 5 kadar düşüyor üni hemotoloji bölümünde tedavi görmekte sürekli durumu ciddimidir ne yorum yaparsınız bu konuda yaşı 66

Tahlil.com Cevabı : PLT için 5 çok düşük bir değer,tehlikeli bir düşüklük hem de.Bunun nedeni konusunda hematologlar size bilgi vereceklerdir.