25 yasındayım erkeğim 15 senedir duzenlı agırlık calısıyorum spor yapoyorum

  25 yasındayım erkeğim 15 senedir duzenlı agırlık calısıyorum spor yapoyorum kasla kılo almak ıcın trıoıdden suphelendım doktora gıttım tsh 0,57 t3 2,97 t4 1,09 doktor sonuclar normal dedı ama bence bu tsh alt lımıte yakın ve ben o yuzden kılo alamıyorum bi yardım edemısınız

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümüne başvurun.Gerek görürlerse ilave testler de isteyebilirler.