25 yaşındayım evlenirken yapılan kan testinde değerlerim düşük çıktı hamile kalmadan önce doktora gitmem gerektiği söylendi

 25 yaşındayım evlenirken yapılan kan testinde değerlerim düşük çıktı hamile kalmadan önce doktora gitmem gerektiği söylendi eşimle bebek düşünüyoruz tahlil sonuçlarımda ferrettin 6.68 serbest t3 4.44 MCV 77,7 MCH 24,4 MCHC31,4 sonuçları ancak haftaya gösterebileceğim çok meRAK EDİYORUM :(

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliği bulgularınız var, tedavi olmanız gerekebilir.