25 yaşındayım sakallarım çıkmadığı için endokrinoloji bölümüne gittim ve bana tahlil yaptılar.

25 yaşındayım sakallarım çıkmadığı için endokrinoloji bölümüne gittim ve bana tahlil yaptılar. hidroksiprogesteron 1,216 çıktı. süper testosteron ise 7,28 çıktı. süper testosteron açıklama kısmında 8.9-42,5 yazıyordu. benimki düşük mü bu durumda

Tahlil.com Cevabı : Evet testosteron değeri düşük çıkmış.Doktorunuz detaylı bilgi verecektir.