25 yaşındayım ve yapılan kan tahlillerimde ...

25 yaşındayım ve yapılan kan tahlillerimde feritin 8.5, plt:342 , pct :0.328 çıktı diğer değerlerim nomal dedi doktorum sadece demir eksikliğim varmış ve biraz da pct değerim yüksekmiş bu problemmi yani tehlikeli mi ben hamile kalmak istiyorum sakıntı yaratır mı?

Tahlil.com Cevabı : Hgb değeriniz normal sınırlar içerisinde ise sorun yoktur..