25 yaşındayım.5 sene önce guatr ameliyatı oldum.Geçen ay yaptırdığım tahlillerde tsh değerim >150.000 çıktı.levatiron tedavisine başladık?

merhaba.25 yaşındayım.5 sene önce guatr ameliyatı oldum.Geçen ay yaptırdığım tahlillerde tsh değerim >150.000 çıktı.levatiron tedavisine başladık.değerler normale döner mi?korkulacak birşey var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Şu anda TSH değeri yüksek ama tabii ki tedaviyle normale dönebilir.Bir endokrinoloji uzmanı tarafından takip edilmelisiniz