5 aylık hamileyim tsh değerlerim biraz yüksek.

iyi günler 5 aylık hamileyim tsh değerlerim biraz yüksek.ilk tahlilde 8.8 gelmişti daha sonra 5e düştü ve bugün yaptırdığım teste göre de tsh 3.98 geldi.Suan 50 mglik 1.5 tablet eutroq adlı ilacı kullanıyorum.ilacın dozunu 2 tablete çıkarmalıyım mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza danışmadan ilacınızın dozunu değiştirmeyin.