25.şubat itibariyle sevgilim le sürtünerek ilişkiye girdik. çok az bir bulaşma oldu

Merhaba 25.şubat itibariyle sevgilim le sürtünerek ilişkiye girdik. çok az bi bulaşma oldu ama hemen yıkadı.adet görmesi normal de 30unda idi yani martın 2sinde.ilişkiden 25 saat sonra norlevo kullandı.adet gecikmesi normal mi yumurtlama dönemine mi denk geldi.hamile olma ihtimali varmı.ayrıca idrar ve kan testini ne zaman yapmalı.teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik çok uzak ihtimal, adetinde en az bir hafta gecikme olursa tedbiren test yaptırabilirsiniz.