26. gün test sonuçları bunlar hocam yorumlarınız nelerdir konuyu kapatayım mı ?

26. gün test sonuçları bunlar hocam yorumlarınız nelerdir konuyu kapatayım mı ? HIV ½ ANTIKOR NEGATIF 0.01 HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.00

Tahlil.com Cevabı : Konuyu kapatıp kapatmayacağın senin bileceğin iş Burada tahlil yorumluyoruz sonucun da negatif yani  normal