26 hafa 5 günlük hamileyim. Şuana kadar toplamda 13 kilo aldım. TSH;0.947 ulu/ml.

Merhaba hocam, Ben 26 hafa 5 günlük hamileyim. Şuana kadar toplamda 13 kilo aldım. Bebeğimde haftasından 6 gün önde gidiyormuş şuan kilosu 1 kg 020 gr. Bugün dahiliye doktoruna gittim. Guater için tahlil istedi. Yaptırdım. T3;6.16 pg/ml, T4;0.665 ng/dl, TSH;0.947 ulu/ml. Sonuçlar nasıl acaba?

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinin normal olması önemli, o da normal değerler arasında.Kayda değer bir sorun yok.