26 haftalık hamileyim glukooz yukleme 50 gr açlık kan şekeri:84 1 saat ogtt h 198?

26 haftalık hamileyim glukooz yukleme 50 gr açlık kan şekeri:84 1 saat ogtt h 198 (100 gr açlık kan:83 1.saat :177 2 saat: h164 3 saat: h146 bu sonuçlara göre insülin kullanmam gerekiyor mu? diet yeterli olur mu? hormon: tsh =2.61 t4 serbest =0.998 teşekkurler...

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz