26 sında yapmış olduğum beta hcg 12.6 çıkmıştı buğün testi tekrar yaptırdım sonuç 10.32 çıktı sebebini ..

slm ayın 26 sında yapmış olduğum beta hcg 12.6 çıkmıştı buğün testi tekrar yaptırdım sonuç 10.32 çıktı sebebini öğrenebilirmilir yükselir mi bu değer yoksa bu gebelik sonlanır mı şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebelik görünmüyor..