26 yaşında bi erkeğim 5 hafta önce karaciğerimin üst kısmına ani ve şiddetli ağrılar girmeye başlamıştı.Bunun üzerine kan testleri yaptırdım.Değerlendirir misiniz?

26 yaşında erkeğim 5 hafta önce karaciğerimin üst kısmına ani ve şiddetli ağrılar girmeye başlamıştı 15-20 saniye sürüyodu ve 15-20 dakkikada tekrarlıyordu hazımsızlıktır diye önemsememiştim. 1 ay ishal iştahsızlık halsizlik yemek yemeye başladığımda tekrar karın ağrısı olunca endişelenip hastaneye gittim fakat aynı zamanda farenjit de olmuştum.Son 1 haftadır sadece karnımın sağ tarafta arada sırada hafif ağrı oluyor basınç şeklinde başka da bir şikayetim yok daha ama endişem var.tahlil sonuçlarındaki anormallikler şöyleydiBİYOKİMYA SONUÇ NORMAL DEĞERLDH 289.9 247 altıCA 11.9 8.8-10.6HORMONFOLAT 3.08 3.1-19.9HEMOGRAMNE% 75.7 40-74LY% 16.6 1.9-48NE# 9.33 1.9-8MCH 32.5 27-31endişem yersiz midir acaba nedir durum yorumlar mısınız lütfen?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle ağrılarınızın ve şikayetlerinizin nedeninin araştırılması için Gastroenteroloji bölümüne başvurmanız ve doktorunuz gerek görürse ultrason muayenesi çok daha net bilgi verecektir. Folat yani folik asit değeriniz normalin altında.Bu nedenle tedavi olmanız gerekebilir. LDH değeriniz de yüksek, LDH yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz. LDH Yüksekliği Nedir?