26 yasında bir bayanım.evlilik için aldıgım sağlık raporunda HbsAg 0,12 (ref.0-1) ?

26 yasında bir bayanım.evlilik için aldıgım sağlık raporunda HbsAg 0,12 (ref.0-1)anti hbs 0,82 (ref. 0-10) , anti hiv 0,21 (ref. 0-1) , anti hcv 0,10 (ref. 0-1), vdrl 0,12 (ref. 0-1) cıktı. pozitif yada negatif yazmıyor. hepatit B hastası olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız belirtilen referans değerlerinde.Bu da sonuçların normal olduğunu gösteriyor.