26 yaşndayım adetimin 3.günü yaptırdıgım tahlil sonuçlarım;Fsh sonuç 10.5 normal değer 2 - 10?

26 yaşndayım adetimin 3.günü yaptırdıgım tahlil sonuçlarım Fsh sonuç 10.5 normal değer 2 - 10 Lh sonuç 4.1 normal değer 0.2 - 15 prolaktin 20.5 normal değer 3.3 - 27 hamile kalamıyorum sizce sorun varmı

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Hafif bir FSH yüksekliği var, doktorunuz bunu değerlendirecektir.