27 gün gecti hala regli yk korkyorum lütfen

mrb en son regl olma dönemi 23 haziran,ilişki 9 temmuzda kondomla sürtünme ve ters ilişkide arkaya bşaldı vajinal giriş yk 14 ağststa 2 tane test aldık ikiside negatif cıktı ama hala regl yok,10 gün önce günlerce agrı kesici içtm baya hemde ve üzüntü engelmi? 27 gün gecti hala regl yk korkyrm lütfen

Tahlil.com Cevabı : Adet olmaz iseniz 1 hafta sonra testi tekrarlamalısınız..Hamilelik ihtimaliniz düşüktür..