Adet günüme 4 5 gün var aşırı derecede ateş basması yaşıyorum

adet günüme 4 5 gün var aşırı derecede ateş basması yaşıyorum doktora gittim fakat adetten sonra gelmemi istedi. çok su içiyorum ateş basması hamilelik belirtisi olabilir mi çocuk düşünüyoruz

Tahlil.com Cevabı : Olabilirde olmayabilirde.... adet gecikmesi olmadan kesin birşey söylenemez..