27 gün önce yaşadığım şüpheli bir ilişki sonrası bugün anti hiv tesi yaptırdım 0,24 negatif çıktı?

27 gün önce yaşadığım şüpheli bir ilişki sonrası bugün anti hiv tesi yaptırdım 0,24 negatif çıktı ama nette okuduklarımda genelde 0,02 çıkmış normal değerleri 0-0,9 arasdında olması gereken bu test için benim sonucum fazla değilmi endişelenmekte hakllımıyım yakın zaman da evlenice ve tedirginim çok ciddi bir konu beni detaylı bilgilendirirseniz sewinbirim kesin sonuç almaz için ne kadar sonra tekrarlamam gerekiyor bide anti hiv neden kişiden kişiye farklılık gösteriyor şimdiden teşekkkürler.

Tahlil.com Cevabı :  Sonucunuz normal,internette okuduklarınız sanırım kafanızı karıştırmış,Tahlil.com da bu konuda yazdığımız yazıyı okumanızı öneririm.http://tahlil.com/1-aralik-dunya-aids-gunu-aids-ve-hiv-nedir-8-soru-ve-cevapla-aidshiv-ve-tahlilerinin-yorumu