Hbsag 0.36 negatif antihcv 0.05 negatif vdrl negatif. Hıv değerleri normal mi yüksek mi sizce?

Antihavıgg(mikropartikül)15.17 pozitif hbsag 0.36 negatif antihcv 0.05 negatif vdrl negatif antihbs 0.00 negatif antihıv 0.11 negatif korunmasız ilişkiden 19 ay sonra yaptıldı sizce normal mi bu sonuçlar ve bir daha yaptırmam gerekiyor mu?hbsag,antiv Hıv değerleri normal mi yüksek mi sizce?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..