27 haftalık ikiz gebeyim kasığımda ve belimde ağrı şikayetiyle doktora gittim idrar tahlilimde dansite:1,018 eritrosit:7 lökosit:92 çıktı.

hocam merhababen 27 haftalık ikiz gebeyim kasığımda ve belimde ağrı şikayetiyle doktora gittim idrar tahlilimde dansite:1,018eritrosit:7 lökosit:92çıktı sadece idrar yolları için bir toz verdiler acaba şikayetlerim sadece enfeksiyondan mı bide eritrosit çok mu yüksek bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Lökosit yüksekliği enfeksiyon bulgusu olabilir, idrar kültürü testi de yapılabilir