idrar tahlilim::Her sahada bol lökosit 1-2 lökosit kümesi,15-20 eritrosit hücresi ve bol bakteri görüldü

İdrar tahlili sonuçlarımı değerlendiriseniz sevinir.'Görünüm:Bulanık, Nitrit:Pozitif, Eritrosit:++ , Tortu :Var , Mikroskopi :Her sahada bol lökosit 1-2 lökosit kümesi,15-20 eritrosit hücresi ve bol bakteri görüldü.'Yorumunuzu bekliyorum.İyi Çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen idrar yollarınızda enfeksiyon var.Bir de idrar kültürü tahlili yapılmalı enfeksiyon araştırılması için.