27 yaşındayım 1 yıldır evliyim ve durduk yerde pensimden sıvılar geliyor

  27 yaşındayım 1 yıldır evliyim ve  durduk yerde pensimden sıvılar geliyor ve evlendikten sonra bişey deyişmedi gene peniismden sıvılar geliyor sorun nedir acaba

Tahlil.com Cevabı : Prostat salgısı olabilir veya üetrtrit denilen bir enfeksiyon da geçiriyor olabilirsiniz.Bir üroloji doktoruna başvurun.