Gaitanin mikroskobik incelemesinde bol miktarda eritrosit ve entamoeba hartmanni kisti ve trofozoiti görüldü.

Gaitanin mikroskobik incelemesinde bol miktarda eritrosit ve entamoeba hartmanni kisti ve trofozoiti görüldü yazıyor oğlum 11 aylik sonuçları yorumlarsaniz sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Entameoba hartmanni hastalık yapmayan ve insan barsaklarında bulunan bir parazittir. Oğlunuzun şikayetleri varsa muhtemelen bu başka bir etkene bağlıdır.

n********* :

İdrar yolu enfeksiyonu belirtilerine baktım. Çoğu bende var. Bu adetimin gecikmesine neden olur mu ?

Cevap:

İdrar yolu enfeksiyonu direkt olarak adet gecikmesi yapmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.