27 yaşındayım çok fazla halsizlik var saç dökülnesi ve aşırı derecede baş agrıları ben doktora gittim değerlerim bu şekilde (TSH 4.83) (Demir 57)?

Merhaba hocam ben 27 yaşındayım çok fazla halsizlik var saç dökülnesi ve aşırı derecede baş agrıları ben doktora gittim değerlerim bu şekilde (TSH 4.83) (Demir 57) (demir bağlama 413) (ferrittin 4.3) (vitamin 12 272) değerler nasıl hocam

Tahlil.com Cevabı :  Değerlerinizde ciddi bir durum görünmüyor..