27 yaşındayım kanda demir 192 cıktdemir bağlama kapasiteside düşük çıktı korkulacak kadar yuksekmı degerım,sizce ne yapmalıyım

hocam 27 yaşındayım kanda demir 192 cıktdemir bağlama kapasiteside düşük çıktı,doktor mg ve b6 vitamını verdı ama bende kas agrısı ve nefes darlıgı var bunla ılgılı olabılırmı korkulacak kadar yuksekmı degerım,sizce ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : değerlerinizde ciddi bir problem görünmüyor..