27 yaşındayım yaklaşık 5 yıldır kistlerim var ilk kistle tanıştığımda 3-4cm heriki yumurtalıklarımda vardı?

 27 yaşındayım yaklaşık 5 yıldır kistlerim var ilk kistle tanıştığımda 3-4cm heriki yumurtalıklarımda vardı fakat en sonki usg de sağda 8 cm solda ise 2 cmlik kalın cidarlı kalın septalı hemarojik kistimvar. CA125 adetken 213 temizken 155 1 yıl içnde evlenmeyi düşünyrm çocuk ihtimalim nedir

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz tarafından kistler için tedavi önerildi ise yaptırmanızı öneririz, hormonlarınızın durumunu bilmeden birşey söylenemez..