27.08.2013 tarihinde adet gördüm ama her zaman adetimi 10 gün ve ya 1 hafta erken olurdum.

en 27.08.2013 tarihinde adet gördüm ama her zaman adetimi 10 gün ve ya 1 hafta erken olurdum. Ve bu ay içinde sevgilimlede ters ilişki yaşadık ama içime boşalmadı boşaldıktan sonra sürtünme ile bi ilişkimiz oldu Acaba hamile olabilirmiyim.. Birde hormon bozukluğundan dolayı doktorm aldactone vermişti 2 aydirda bu ilacı kullanıyorum ve mide bulantım oldu 1 hafta boyunca doktoruma da sordum ilacın yan etkisi dedi.. Ilaçtan dolayı erken olmamış olabilirmiyim yoksa hamile olma ihtimalim varmı

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde bununla ilgili yüzlerce soru ve konu var. Tebdiren kanda beta hcg testine baktır için rahat etsin.