28 yaşında 8 hafta 4 gunluk hamileyim plt degeri 150-400 Araligindaymis ama benimki 463 görünüyor bi problem olurmu

Merhaba ben 28 yaşında 8 hafta 4 gunluk hamileyim plt degeri 150-400 Araligindaymis ama benimki 463 görünüyor bi problem olurmu bilgilendiri seniz cok memnun olurum.

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.