28 yaşında erkek hastayım

selamlar,28 yaşında Erkek hastayım aşağıda bugun yaptırdığım Özellikle siyah punto ile yazılmış olan değerlerimi iletiyorum. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim. TOTAL KOLESTROL =248 ,TRIGLISERID =161 ,LDL KOLESTROL = 177, VLDL KOLESTROL :32,Mono=11,5, Baso=0,79 ,RDW=15,7 teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kan yağlarınız yüksek, diyetisyene gitmenizi öneririz..