28 yaşındayım bekarim erkek arkadaşım arkadan sahip oldu vajinadan değil arkadan dan hamileyim?

28 yaşındayım bekarim erkek arkadaşımla arkadan birlikte olduk. hamile miyim sizce arkana boşaldim dedi ama iki gundur oldu bu olay midem fena halde bulanıyor kızlık zarına zarar geldimi

Tahlil.com Cevabı :

Hymen yapısı bozulması halinde az miktarda kanama beklenir. Net sonuç muayene ile anlaşılabilir.