28.06.2014te nisanlimla iliski yasamadik fakat yataga bosaldiginda surunmus olabilirim

28.06.2014te nisanlimla iliski yasamadik fakat yataga bosaldiginda surunmus olabilirim belki diye düşünüyorum.pen*sini bosalmadan once vajinaya degdirdi sadece. 13.07.2014 normal zamanda adet oldum normal sürdü.Ama mide ve bas donmem var.ozellikle bugun gozlerim kararircasina donuyor.dengem yok??

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamilelik olmaz ama rahat etmek için test yapabilirsiniz..