Sorum şu 2 aydır genellikle akşamları ortaya çıkan miğde bulantım var.

Sürtünmeli ilişki sonrasında 3 kez normal günlerimde ve zamanlarında adet oldum. Hamilelik olmadigıni söylediniz..Sorum şu 2 aydır genellikle akşamları ortaya çıkan miğde bulantım var. Miğde bulantısının nedenleri nedir?Neyin belirtisi olabilir 2 ayda 69 kilodan 60 kiloya düştüm.Yemek yiyemez oldum.

Tahlil.com Cevabı : Gastrit, ülser olabilir, gastroenterolojiye gitmenizi öneririz..