29 hafrtalık hamileyim idrar tahlili sonucum: uro:norm 0.1mg/dl glu:neg bıl:neg ket:neg s.g:1.020 bld:neg ?

iyi günler 29 hafrtalık hamileyim idrar tahlili sonucum:uro:norm 0.1mg/dl glu:neg bıl:neg ket:neg s.g:1.020 bld:neg ph:7.0 pro:+/-15mg/dl nıt:neg leu:+25wbc/ul yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Leu yani lökosit varlığı bir enfeksiyon bulgusu oalbilir.Bu durumda idrar kültürü daha detaylı bi,lgi verecektir