29 haftalık gebeyim. bugün idrar testi yaptırdım ve LEUCOCIT değeri pozitif çıktı. bu ne anlama geliyor

merhaba 29 haftalık gebeyim. bugün idrar testi yaptırdım ve LEUCOCIT değeri pozitif çıktı. bu ne anlama geliyor. bilgi rica ederim. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..