3-4 ayda bir ot içiyorum .ޞžimdi bıraktım artık hiç içmiyorum beyine ruha ve ciğere verdiği zararlar zamanla geçer mi?

34 Yıldız aralıklı 3-4 ayda bir ot içiyorum .ޞžimdi bıraktım artık hiç içmiyorum beyine ruha ve ciğere verdiği zararlar zamanla geçer mi? yanı onarılır mı ? Teşekkürler .

Tahlil.com Cevabı : Eğer yeniden içmez iseniz bir müddet sonra her şey normale dönecektir..