Ampisilin++ Amoksisilin++ Amoz.Clavulanıc A. +++. Sonucumu yorumlar mısınız?

Merhaba idrar yolları enfeksiyonu geçiyorum,çok sık. Ve 1 ay önce tedavi olmama rağmen yeniden hastayım. Doktorum da idrar kültürü istedi sonucumu yorumlar mısınız?. Teşekkürler İdrar kültürü:>50 000 e.coli üredi Antibiyotikler (sadece hassas ta artı işareti olanları yazıyorum Ampisilin++ Amoksisilin++ Amoz.Clavulanıc A. +++ Sulbactam+Ampisilin +++ Sefazolin +++ Sefalotin +++ Sefuroksim +++ Sefotaksim +++ Seftriakson +++ Seftazidim +++ İmipenem +++ Meropenem +++ Siprofloksasin +++ Pefloksasin +++ Levofloksasin ++ Gentamisin +++ Netilmisin +++ Tobramisin ++ Azitromisin ++++ Trimeth+Sülhm. +++ Nitrofurantoin +++

Tahlil.com Cevabı : Üreyen mikroorganizma birçok antibiyotiğe duyarlı çıkmış, doktorunuz tarafından tedavi verilecektir..