3 ay önce başımdan bi olay geçti yumurtlama dönemimdeydim hâlâ ev tipi gebelik testi yapıyorum

Merhaba, 3 ay önce başımdan bi olay geçti yumurtlama dönemimdeydim hâlâ ev tipi gebelik testi yapıyorm negtf fakat yanlş olma ihtimalleri beni korkutuyor, sizce ne yapmalıyım teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.