Beta hcg1.20 hamilelik olabilirmi hala üstüne görme olabilir mi?

Hocam merhaba kız arkadaşımın sat 28.12.2015 11.01.2016 şüpheli bi ilişkisi olmuş.ertesi gün ela kullanmış.23.01.2016 da üç dört gün süren az miktarda kanaması olmuş.en son 09.02.2016 beta hcg1.20 hamilelik olabilirmi hala üstüne görme falan

Tahlil.com Cevabı : Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....