3 ay önce sevgilimle ters ilişkiye girdik. İçime boşaldı hamile miyim..

3 ay önce sevgilimle ters ilişkiye girdik. İçime boşaldı. Bu 3 ay boyunca düzenli adetimi gördüm ve aralıklarla gebelik testi yaptım hepsi negatif çıktı. bugün sabah yaptığım testte tek çizgi çıktı fakat aynı teste akşam baktığımda yanında silik bir çizgi gördüm. Hamilelik olasılığı var mı?

Tahlil.com Cevabı : Testi uygun koşullarda yapıp okumadığınız için birşey diyemiyoruz..