Vücudm bi tuhaf karnımda pıd pd sesler gelıyor sizce nedir ?

undan 2 hafta önce kadar bir problem yaşadım şöyle ki ; Adetim 5 gün kadar geçikti bu 5 gün içersin de gebelık testi yaptım negatif çıktı daha sonrasında kan testi yaptırdım negatif çıktı fakt akıntı renklerım pmbe ve khverngı karısımıydı vücdm bit tuhaf karnımda pıd pd sesler gelıyor sizce nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen gaz sesidir, çok şüpheniz var ise testi tekrarlayabilirsiniz..