3 ay öncede fenalaştı ve d dimer 5600 seviyesinde çıktı cleaxan o.6 iğne 3 ay kullandı 5 gün önce kesildi şimdi halsiz ve uyku hali var yeni tahliller üre 45?

Annem 80 yaşında 6 ay önce kronik evrel lakünerin farktlar teşhisi konuldu bir araz kalmadı plavex 75 kullandı 3 ay öncede fenalaştı ve d dimer 5600 seviyesinde çıktı cleaxan o.6 iğne 3 ay kullandı 5 gün önce kesildi şimdi halsiz ve uyku hali var yeni tahliller üre45 wbc 3.85 sodyum133 d dimer 2.60

Tahlil.com Cevabı : Son tetkiklerinde ciddi bir problem görünmüyor, ancak halsizlik ve uyku hali için ayrıntılı muayene olmasını öneririz..